• Logo
  • Ciepło systemowe logo
  • Teraz Polska
  • FAIR PLAY
  • WZOROWA FIRMA
  • Unia europejska

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza na to zgodę.

Zrozumiałem

Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Dla odbiorcy

Informacje o przeciętnym zużyciu ciepła dla danej grupy taryfowej, z której dany odbiorca korzystał, a także o środkach poprawy efektywności energetycznej w rozumieniu ustawy z dnia 20 maja 2016r. o efektywności energetycznej (Dz. U.z 2021 r. poz. 2166) i efektywnych energetycznie urządzeniach technicznych dostępnę są poniżej:

- Informacja o przeciętnym zużyciu ciepła dla danej grupy taryfowej

- Informacja o środkach poprawy efektywności energetycznej w rozumieniu ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej (Dz. U. z 2021 r. poz. 468 i 868)

- Informacja o środkach poprawy efektywności energetycznej w rozumieniu ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 2166 wraz z późn. zm.).

 

   Informacja dla klientów związana z systemem wsparcia wprowadzonym ustawą z 15 września 2022 roku o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. 2022 poz. 1967) i jej nowelizacją z dnia 8 lutego 2023 r. (Dz. U. 2023 poz. 295).

 - termin złożenia oświadczeń upływa 08.03.2023r. (DOTYCZY TYLKO PODMIOTÓW, KTÓRE WCZEŚNIEJ NIE ZŁOŻYŁY OŚWIADCZENIA), pliki do pobrania

- oświadczenia złożone przez odbiorców przed nowelizacją Ustawy są w dalszym ciągu uwzględniane

Pliki do pobrania:

- Załącznik nr 1

- Załącznik nr 2

 

 

    INFORMACJA DLA ODBIORÓCW UPRAWNIONYCH WG Art. 4 USTAWY Z DNIA15 WRZEŚNIA 2022R. O SZCZEGÓLNYCH ROZWIĄZANICH W ZAKRESIE NIEKTRÓYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA W ZWIĄZU Z SYTUACJĄ NA RYNKU PALIW

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Rzeszów Sp. z o.o., informuje, że w związku z sukcesywnym dokonywaniem dla odbiorców uprawnionych korekt do faktur wystawianych przez naszą Spółkę za okres od stycznia 2023 r. do kwietnia 2023 r. na Państwa koncie wystąpiła nadwyżka w wysokości określonej w wystawianych korektach.
Wobec powyższego, środki wynikające z nadwyżki:


1. mogą pozostać na rachunku MPEC-Rzeszów Sp. z o.o. oraz zostaną zaliczone na poczet płatności przyszłych faktur lub,
2. mogą zostać zwrócone na Państwa rachunek bankowy (w tym celu prosimy o złożenie oświadczenia w formie papierowej z podpisem osób uprawnionych do reprezentacji)


Wyjaśniamy, że w przypadku braku złożenia oświadczenia o którym mowa powyżej, nadwyżka zostanie zaliczona na poczet przyszłych faktur.


DO POBRANIA - OŚWIADCZENIE O ZWROCIE ŚRODKÓW WYNIKAJĄCYCH Z KOREKT FAKTUR

 

 


Uzgodniony przez Wojewodę Podkarpackiego

„Plan wprowadzenia ograniczeń w dostarczaniu ciepła z sieci ciepłowniczej należącej do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej – Rzeszów Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością"

 

 

© 2021 MPEC-Rzeszów Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone                                             Deklaracja dostępności